whatsapp
ÖZTAŞLAR MAKİNE VAKUM POMPA İMALAT SANAYİ VE TİCARET - Hakkımızda
Hakkımızda

 

Firmamız 1990 yılında beri faaliyet göstermektedir ve sağım sistemleri için her türlü vakum pompası üretim ve satışında uzmanlaşmıştır.

AR-GE departmanımız yüksek teknolojili hassas cnc torna tezgahları ile donatılmıştır ve bu ekipmanların tümü mevcut ürün yelpazesinin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi ve ayrıca müşteri isteklerini karşılamak ve uluslararası standartlara uygun yeni ürünler geliştirmek için özenle çalışmaktadır.

Konusunda uzman ekibimiz, teknik merkezler ve müşterilerle yakın iş birliği içerisinde özgün ihtiyaçları karşılayan çözümler geliştirmeye yardımcı olmak için çalışıyor. Bu güçlü uzmanlık ve iş birliği kombinasyonu, tutarlı bir performans, kazanan sonuçlar ve müşterilerimize uzun vadeli değer sunar.

MİSYONUMUZ

Güvenilir, yüksek kaliteli vakum teknolojileri üreterek müşterilerimizin performansını iyileştirir ve dünyanın en değerli kaynaklarının sürdürülebilir kullanımına katkıda bulunuruz.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, vakum teknolojisinde dünya lideri olmak, daha güvenli ve daha sağlıklı bir yaşam için gerekli sürdürülebilir çözümler üretmektir.

image-1 image-2 image-3

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.